A pénteki nap eredményei
Streetball (fiúk) I. Hódmezővásárhely (14 pont) II. Mezőberény (10 pont) III. Nyírbátor I. (8 pont) IV. Vásárosnamény (6 pont) V. Hajdúböszörmény (4 pont) VI. Salgótarján (2 pont)
Kiskunfélegyháza hagyományos kollégistái az abszolút IV. helyen végeztek, de eredményük nem számít bele a végső pontozásba.
Streetball (lányok) I. Mezőberény (14 pont) II: Szeged I. (10 pont) III. Szolnok AJKSZP (8 pont) IV. Kiskunfélegyháza AJKSZP (6 pont) V. Vásárosnamény (4 pont) VI. Hajdúböszörmény (2 pont)
...
Asztalitenisz (fiúk) I.Siklódi Sándor (Szolnok AJKSZP) 7 pont II. Sziládi Ádám (Hajdúböszörmény) 5 pont III. Konyha Barnabás (Ózd) 4 pont III. Kiss István (Szeged) 4 pont IV. Siklódi Márton (Szolnok AJKSZP) 2 pont V. Balogh Szilveszter (Nyírbátor) 1 pont
Asztalitenisz (lányok) I. Varga Gyöngyi (Hajdúböszörmény) 7 pont II. Molnár Alexandra (Szolnok AJTP) 5 pont III. Bíró Erzsébet (Vásárosnamény) 4 pont IV. Szabó Noémi (Szolnok AJKSZP) 3 pont V. Suha Enikő (Ózd) 2 pont
...
Zenés gimnasztika I. Vásárosnamény (14 pont) II. Hajdúböszörmény (10 pont) III. Szeged (8 pont) IV. Baktalórántháza (6 pont) IV. Kiskunfélegyháza (6 pont)
Varga Gyöngyi és Lakatos Szilveszter „Janó” a zsűri különdíját kapta.
A szombati nap eredményei
Íjászat (fiúk) I. Horváth Tamás (Hajdúböszörmény) 7 pont I. (abszolút) Téren Zoltán (Kiskunfélegyháza) - II. Tokai Márk (Hódmezővásárhely) 5 pont III. Kövecses Norbert (Hódmezővásárhely) 4 pont IV. Víglási István (Kiskunfélegyháza) 3 pont V. Illés Dávid (Hódmezővásárhely) 2 pont VI. Vámos Lajos Ferenc (Kiskunfélegyháza) 1 pont
Téren Zoltán hagyományos kollégista az abszolút I. helyen végzett, de eredménye nem számít bele a végső csapatpontszámba.
Íjászat (lányok)
I. Ludman Tünde (Püspökladány) 7 pont I. (abszolút) Minkó Éva (Kiskunfélegyháza) - II. Bene Erzsébet (Püspökladány) 5 pont II. Varga Gyöngyi (Hajdúböszörmény) 5 pont III. Forró Tünde (Hódmezővásárhely) 4 pont IV. Bálint Buzás Linda (Szeged) 3 pont V. Szolnoki Erzsébet (Szolnok) 2 pont VI. Nyerges Klaudia (Szolnok) 1 pont
Minkó Éva hagyományos kollégista az abszolút I. helyen végzett, de eredménye nem számít bele a végső csapatpontszámba!
...
Futsall (fiúk) I. Vásárosnamény (14 pont) II. Nyírbátor (10 pont) III. Salgótarján (8 pont) IV. Püspökladány (6 pont) V. Baktalórántháza (4 pont) VI. Hódmezővásárhely (2 pont)
Gólkirály: Lehoczki Ákos (Salgótarján) Legjobb kapus: Zsupkó Norbert (Püspökladány) Legjobb mezőnyjátékos: Lukács Márk (Nyírbátor)
Futsall (lányok) I. Hajdúböszörmény (14 pont) II.Kiskunfélegyháza_AJKSZP (10 pont) III. Szeged (8 pont) IV. Mezőberény (6 pont) V. Kiskunfélegyháza_hagyományos - VI. Hódmezővásárhely (4 pont)
Kiskunfélegyháza hagyományos kollégista csapata az abszolút V. helyen végzett, de eredménye nem számít bele a végső csapatpontszámba.
Gólkirály: Perneki Nikolett (Szeged) Legjobb kapus: Vári Renáta (Mezőberény) Legjobb mezőnyjátékos: Dér Anett (Kiskunfélegyháza)
A vasárnapi nap erdményei
Kézilabda (fiúk) I. Hódmezővásárhely (14 pont) II. Törökszentmiklós (10 pont) III. Nyírbátor (8 pont) IV. Baktalórántháza (6 pont) IV. Kiskunfélegyháza_hagyományos (6 pont) IV. Mezőberény (6 pont) V. Szolnok_AJKSZP (4 pont) V. Püspökladány (4 pont) V. Hajdúböszörmény (4 pont) VI. Kiskunfélegyháza_AJKSZP (2 pont) VI. Vásárosnamény VI. 2 pont
„Kiskunfélegyháza (hagyományos)” csapatának elért eredménye nem számít bele a végső pontszámításba.
Legjobb mezőnyjátékos: Keresztes Mihály (Törökszentmiklós) Legjobb kapus: Tokai Márk (Hódmezővásárhely) Gólkirály: Illés Dávid (Hódmezővásárhely)
Kézilabda (lányok) I. Kiskunfélegyháza (14 pont) II. Hajdúböszörmény (10 pont) III. Szolnok (8 pont) IV. Hódmezővásárhely (6 pont) V. Mezőberény (4 pont) VI. Vásárosnamény (2 pont)
Legjobb mezőnyjátékos: Vereb Kinga (Kiskunfélegyháza) Legjobb kapus: Fónagy Boglárka (Vásárosnamény) Gólkirály: Kiss Mária (Hajdúböszörmény)
...
Összesített pontverseny I. Hajdúböszörmény (68 pont) II. Hódmezővásárhely (55 pont) III. Vásárosnamény (46 pont) IV. Kiskunfélegyháza (42 pont) V. Mezőberény (40 pont) VI. Szolnok AJKSZP (35 pont)
|